Як правильно вибирати кільцеву лампу для візажиста

Просмотров: 187
Як правильно вибирати кільцеву лампу для візажиста

Універсальні кільцеві лампи для візажиста можуть створювати яскравий білий світ, а завдяки спеціальній накладці можна зробити промінь м'якше і наблизити до світла лампи розжарювання.

Універсальні кільцеві лампи для візажиста можуть створювати яскравий білий світ, а завдяки спеціальній накладці можна зробити промінь м'якше і наблизити до світла лампи розжарювання.

Наш ІНСТАГРАМ: https://www.instagram.com/stepen.ua

В роботі візажиста важливим моментом є освітлення. При недостатньо рівномірному і якісному світлі вся праця й майстерність навіть професійного візажиста може бути перекреслено.

Тому професіонали вибирають тільки надійне обладнання, що дозволяє створювати дійсно якісне і рівномірне освітлення в будь-якому приміщенні. Кільцева лампа для візажиста LUMO™ максимально яскраво висвітлюює обличчя, не залишаючи півтіней, вона не змінює риси обличчя і не спотворює кольори.

Що враховувати при виборі кільцевого світла

Одним з важливих моментів, які слід враховувати візажисту, який працює не тільки в салоні, але і на виїздах, це габарити лампи. Найкраще віддавати перевагу моделям, які важать не дуже багато.

Адже ще потрібно буде нести сумку з косметикою, що може дорівнювати 5-6 кілограмів зверху. Оптимальним є придбання кільцевої лампи для візажиста LUMO™, яка може повністю розбиратися і поміщається в невеликий фірмовий чохол.

Наступний момент, на який потрібно звертати увагу - наявність штатива, а також можливість встановлювати лампу на об'єктив фотоапарата. Завдяки цьому можна створювати відмінні кадри і фотографії на потрібній висоті.

Не менш важливим є кількість світлодіодів, від яких залежить рівень освітленості. У невеликих моделях кільцевих ламп, які можуть використовувати як початківці візажисти і фотографи, так і професіонали встановлено 240 світлодіодів. А ось у професійній кільцевої лампі - 480 світлодіодів.

Універсальні кільцеві лампи для візажиста можуть створювати яскравий білий світ, а завдяки спеціальним дімерам-регуляторам можна зробити промінь м'якше і наблизити до світла лампи розжарювання. Вибір між білим нейтральним або теплим залежить від призначення макіяжу (денний, вечірній або ж для фотосесій).

Які кольори кільцевих ламп існують

Розрізняють такі кольори кільцевого світла, які можливо використовувати для створення макіяжу, фотографій і відеозйомок:

Теплий колір - володіє колірною температурою від 2000 до 3000 К. Такий відтінок вибирають для створення макіяжу для домашнього та ресторанного освітлення. Тому на вечірки та інші заходи найкраще використовувати теплий колір кільцевої лампи.

Нейтральний білий світ краще використовувати при створенні професійного повсякденного макіяжу. Колірна температура коливається між 3100 і 4500 К. З таким варіантом нанесення навіть в умовах офісів не буде ніяких спотворень відтінків.

Холодний або холодне біле світло приблизно відповідає освітленню в багатьох торговельних центрах. Подібне світло також буває в похмуру погоду. Його діапазон колірної температури дорівнює 4500-6500 К.

Виходячи з цих характеристик, досвідчений візажист може підбирати світло, для створення ідеального макіяжу. При правильному виборі відтінку освітлення легко створювати правильні лінії, без асиметрії і зміни кольору.

Переваги кільцевої лампи

Кільцева лампа для візажиста LUMO™ має ряд плюсів, які роблять її такою популярною серед майстрів по створенню макіяжу, манікюру, а також фотографів:

  • Легкість збирання та розбирання пристрою;
  • Компактність і зручність транспортування;
  • Високі показники освітленості;
  • Можливість регулювати відтінок світлового променя;
  • Є спеціальний блок живлення і акумулятор;
  • Доступна ціна;
  • Гарантія два роки.

Більш детальну інформацію щодо характеристик кільцевої лампи для візажиста LUMO™ можна уточнити на нашому сайті Stepen.ua.