Ці п’ять ознак вказують на поганий зір у дитини

Просмотров: 786
Ці п’ять ознак вказують на поганий зір у дитини

В обов’язки батьків входить контроль стану здоров’я дитини. Дізнайтеся, які симптоми говорять про те, що вашому малюкові пора сходити на прийом до окуліста.

В обов’язки батьків входить контроль стану здоров’я дитини. Дізнайтеся, які симптоми говорять про те, що вашому малюкові пора сходити на прийом до окуліста.

Дитина мружиться

Якщо для того, щоб розглянути субтитри на моніторі комп’ютера або побачити гру друга за вікном, ваша дитина мружиться, швидше за все у неї погіршився зір. Розібратися у цій ситуації допоможе доктор. Існує дві основні причини такого симптому – подразнення очей, яке дуже швидко проходить і не вимагає серйозного лікування, і короткозорість, при якій лікар призначить носити окуляри.

Косоокість стала ще помітнішою

Косоокість у новонароджених вважається цілком нормальним явищем. Але якщо ця особливість із віком стала помітнішою, радимо не зволікати з походом до фахівця. Лікар порадить дитині носити окуляри, а через півроку-рік зможе визначити подальший курс лікування.

У дитини домінує одне око

Щоб перевірити здоров’я органів зору, пограйте з ним у гру: попросіть по черзі закривати очі, а ви тим часом будете показувати йому різні предмети. Таким чином, можна визначити чи однаково добре бачать обидва ока малюка.

Малюк нахиляє голову, коли йому потрібно щось розглянути

Ще один тривожний симптом, який повинен насторожити батьків. Якщо для того, щоб розглянути улюбленого персонажа на упаковці пластівців, дитина сильно нахиляє голову, швидше за все у неї знизилася гострота зору. При цьому зволікати з походом до лікаря не варто, адже з часом подібний стан тільки посилиться.

Малюк часто тре очі

Бувають ситуації, коли дитина не може розповісти про те, що його хвилює. Тому мамам і татам залишається лише спостерігати за його поведінкою і самопочуттям. Про порушення зору можна дізнатися і в тому випадку, якщо малюк занадто часто тре очі.

Така звичка може говорити про декілька можливих проблем: подразнення в області органів зору або надмірне напруження. У будь-якому випадку радимо записатися на прийом до окуліста.

Нагадаємо, очі – дзеркало не тільки душі, але й минулих, нинішніх і майбутніх проблем зі здоров’ям. Існує спеціальна іридодіагностика, що визначає патології за райдужною оболонкою ока.

Додамо, французькі косметологи зібрали 5 найпоширеніших помилок, які найчастіше допускають при догляді за шкірою навколо очей.

Раніше повідомлялося, яку небезпеку несе організму людини використання контактних лінз.

Також можна дізнатися про відмінності в тому, як бачать світ люди і тварини.