Поради дієтолога: як зробити дитину генієм

Просмотров: 647
Поради дієтолога: як зробити дитину генієм

Ланч-бокс – невід’ємний атрибут сучасного школяра. Щоранку батьки думають, що туди покласти і головне, щоб було смачно і корисно.

Ланч-бокс – невід’ємний атрибут сучасного школяра. Щоранку батьки думають, що туди покласти і головне, щоб було смачно і корисно. Дитячий дієтолог Марія Федоренко знає, що потрібно їсти майбутнім геніям.

– Хочете щоб ваша дитина встигала в школі заберіть у нього цукор – він стане спокійніше та легше запам’ятовуватиме матеріал. Додайте йому білка в їжу і у вас буде геній, – каже дитячий дієтолог Марія Федоренко.

Педіатри підрахували – діти за день споживають втричі більше цукру, ніж потрібно. Як наслідок – надмірна вага, швидка перевтома, нервове збудження, поганий настрій та слабкий імунітет. Тому батьки мають пропонувати якомога більше білка – це основа організму, що росте. Білковий сніданок довго зберігає відчуття ситості, дитина краще зосереджується на уроках.

Ранкову кашу з варенням швидкого приготування краще замініть сирниками, запіканкою чи омлетом. Печиво готуйте вдома з цільнозерновОго борошна. Вкрай небезпечна дітям магазинна випічка з маргарином.

Не зайве повторювати про шкоду фастфудів і старшокласникам, принаймні переконайте їх їсти бургери з цільнозернового хліба, запеченого м’яса, листям салату. Овочі з сиром можна загорнути у лаваш. Показуйте їм відео – як солодке впливає на органи та системи організму, обличчя, фігуру і стан шкіри.