Гімнастика для постави і тонусу м'язів дітей

Просмотров: 609
Гімнастика для постави і тонусу м'язів дітей

Одні батьки вважають зарядку зайвою («а навіщо - у школі ж є фізкультура!»), У інших немає зайвих 15-20 хвилин на дітей, «тому що робота!».

Одні батьки вважають зарядку зайвою («а навіщо - у школі ж є фізкультура!»), У інших немає зайвих 15-20 хвилин на дітей, «тому що робота!».

І лише деякі мами й тати розуміють важливість зарядки для дитини, і спеціально встають вранці на півгодини раніше, щоб встигнути разом з дитиною збадьоритися і підготувати організм до навчального та робочого дня.

1. Робимо глибокий вдих і піднімаємося на носочках. Тягнемо ручки вгору якомога вище, ніби намагаємося дістати до стелі. Опускаємося на повну стопу і видихаємо. Кількість підходів - 10.

2. Нахиляємо голову вліво, повертаємося в початкове позицію на пару секунд і після, схиляємо голову вправо. Далі робимо кругові оберти головою - в праву сторону, потім в ліву. Час виконання - 2 хвилини.

3. Тепер плечі і руки. По черзі піднімаємо одне плече, потім інше, потім відразу обидва. Далі робимо руками махи вгору - по черзі, то лівою, то правою рукою. Потім кругові рухи руками. Намагаємося робити вправи максимально повільно.

4. Впираємося руками в боки і робимо нахили - вліво, вправо, потім вперед і назад. По 5 разів - в кожну сторону.

5. Крокуємо на місці протягом 2-3 хвилин, як можна вище піднімаючи коліна. Далі підстрибуємо 5 разів на лівій ніжці, потім 5 разів - на правій, далі 5 разів - на обох, а потім - стрибки з поворотом на 180 градусів.

6. Витягуємо руки вперед, рорбимо пальці в замок і тягнемося вперед - максимально далеко. Потім, не втрачаючи замочка, опускаємо руки вниз і намагаємося дістати долоньками до підлоги. Ну і закінчуємо вправу, намагаючись дістати зчепленими долонями «до стелі».

7. Виконуємо присідання. Умови: спинку тримаємо пряму, ноги - на ширині плечей, руки можна зчепити за головою в замок або витягнути вперед. Число повторів - 10-15.

8. Віджимаємося. Хлопчики віджимаються, звичайно, від підлоги, а ось дівчаткам завдання можна полегшити - віджиматися можна від стільця або дивана. Повторювати 3-5 раз.