5 важливих умов для хорошого сну немовлят

Просмотров: 628
5 важливих умов для хорошого сну немовлят

Коли немовля плаче і не може заснути, батьки не рідко безсилі перед ситуацією: наче і не голодне, і чисте, а ридає. Що робити?

Коли немовля плаче і не може заснути, батьки не рідко безсилі перед ситуацією: наче і не голодне, і чисте, а ридає. Що робити?

Ліжечко

Варто до стінок ліжечка прикріпити м'яке покриття — так дитинка почуватиметься комфортніше. Воно повинне бути виготовлене з натуральних матеріалів, щоб через його стінки надходило повітря.

Одяг

Перед сном краще надягти на малюка сорочечку або маєчку. Так малюку буде вільніше, вам не доведеться довго заспокоювати його, перш ніж вкласти спати. Коли будете укладати немовля у ліжечко, акуратно притримуйте його за голову і сіднички. При цьому намагайтеся робити це повільно, бо у малюка може виникнути враження, що він падає.

Ковдра і температура повітря

Не потрібно кутати дитину в товсту ковдру. Пам'ятайте, що в дитячій кімнаті завжди повинне бути трохи прохолодне і свіже повітря, адже малюки дуже швидко перегріваються. Слідкуйте за тим, щоб температура повітря у дитячій кімнаті трималася на комфортній позначці 20-22 градуси.

Положення для сну

Укладайте новонародженого спати тільки на спину. Це безпечно для малюка і нівелює ризик зупинки дихання і раптового підвищення температури тіла. Крім цього, зазначена поза для сну полегшує надходження кисню у легені.

Колискова

Щоб міцно заснути, малюк повинен відчувати, що мама поруч і ніякої небезпеки немає. Переконатися у цьому йому допоможе колискова. Заспівайте таку пісеньку тихим голосом, ніжно погладжуючи спинку, щічки, ручки і ніжки малюка. Впоратись із хвилюванням дитинці допоможе купання, яке краще проводити незадовго до сну.