Як забавляти дитину, якщо ви не вдома?

Просмотров: 749
Як забавляти дитину, якщо ви не вдома?

Щоб не брати зі собою половину іграшок та інших засобів для малюка, краще візьміть до уваги поради з нашого матеріалу.

Багато малюків відчувають дискомфорт в незнайомих для нього приміщеннях, десь у гостях тощо. Щоб не брати зі собою половину іграшок та інших засобів для малюка, краще візьміть до уваги поради з нашого матеріалу.

1. Складаний горщик

Проста конструкція з розкладного кола на ніжках і одноразових вставок допоможе любителям поїздок. Далеко не завжди вдається знайти чистий, зручний туалет, і для «кущиків» може бути надто холодно або далеко. Після використання одноразовий вкладиш зав'язується і викидається в найближчий смітник, а плоске легке коло з ніжками складається в сумку до наступного разу.

2. Іграшки з USB-плеєром

М'який ведмедик або зайчик, що розповідає знайомим голосом улюблену казку, дуже зручний у всіх місцях, де потрібно довго очікувати: аеропорт, медичні установи, чи просто, щоб заспокоїти малюка.

Можна записати казки, оповідання заздалегідь, просто поставивши іграшку поруч з собою під час вечірнього читання малюкові.

Діти із задоволенням слухають знайому історію у виконанні мами або бабусі, зі звичними інтонаціями і паузами, а батьки можуть зосередитися на заповненні документів або важливій розмові.

3. Сон малюка

Інший зручний варіант для прогулок - слінги і ерго-рюкзаки. Але це в тому випадку, якщо малюк ще маленький і легкий.

Для перельотів стане в нагоді спеціальний дитячий авіагамак, який кріпиться до звичайного літакового крісла.