Вагітність після сорока: медики розвіяли популярні міфи

Просмотров: 534
Вагітність після сорока: медики розвіяли популярні міфи

Потрібно пам’ятати, що вік – не є перешкодою ні для любові, ні для народження дітей. Головне, щоб бажання і мрії вчасно здійснювалися.

Что такое кольцевая лампа со штативом, диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

Раніше вважалося, що дівчина до досягнення 30 років обов’язково має завести дитину, інакше згодом буде пізно. І хоча медики вже давно спростували цю нісенітницю, у більшості зазначена “аксіома” міцно засіла в головах.

Потрібно пам’ятати, що вік – не є перешкодою ні для любові, ні для народження дітей. Головне, щоб бажання і мрії вчасно здійснювалися.

Лікарі розвінчали найпоширеніші міфи про пізнью вагітность, щоб заспокоїти жінок, які хочуть відчути радість материнства після 40 років.

Дорослі матусі не знаходять спільної мови зі своїми дітьми.

На думку лікарів, якраз в зрілому віці жінка більше готова до материнства, а ось молоді мами, здебільшого, взагалі не готові до такої відповідальності.

Жінкам складно виношувати дитину після 40 років.

У даному випадку все залежить, власне, від здоров’я жінки і її фізичної форми, а не від її віку. Адже молодим вагітним майже завжди дуже важко виношувати свою майбутню дитину.

Зачати дитину з першого разу не вийде.

Стан репродуктивного здоров’я майбутніх батьків грає ключову роль в процесі зачаття малюка. А ось вік у даному випадку тут взагалі ні до чого.

Пізня вагітність погано вплине на здоров’я жінки.

Як не дивно, але за статистикою, жінки, які що народжують в зрілому віці, у подальшому мають набагато менше проблем зі здоров’ям. У них оновлюється кров, менопауза настає пізніше, а також знижується ризик інсультів і інфарктів.

Чим старіша вагітна жінка, тим вище ризик народити нездорову дитину.

Перед вагітністю можна пройти відповідне обстеження, в результаті якого буде встановлено, ризикує жінка народити хвору дитину чи ні.

Вагітним за 40 завжди роблять кесарів розтин.

Насправді вік породіллі – це аж ніяк не показник для кесаревого розтину і все залежатиме виключно від рішення лікаря.

Дитина народиться слабкою

А ось у цьому твердженні є частка правди, оскільки породіллі часто стикаються з недугами. Встановлено, що вже протягом першого місяця життя діти відновлюються. Утім, як і їхні мами.

Нагадаємо, часто необхідність процедур у вагітних викликана не звичайною примхою, а погіршенням стану шкіри і волосся. У період очікування дитини у майбутньої мами починаються гормональні збої і перебудови, а це майже завжди провокує проблеми із зовнішністю.

Багато косметичних процедур для вагітних вкрай небажані. Про те, що заборонено робити протягом дев’яти місяців очікування дитини, як виходять з положення лікарі і самі вагітні жінки, розповіла лікар-дерматолог.

Нагадаємо, всі хочуть мати струнке та привабливе тіло. Але сидячий спосіб життя, паління, вживання алкоголю та неправильне харчування нерідко перекреслюють ці мрії. Ми розповімо, яких продуктів треба унікати, щоб позбутися зайвих кілограмів та целюліту.

“Народна правда” також писала, що експерти з харчування склали добірку з продуктів, які не тільки бажано, а навіть обов’язково потрібно вживати лише разом. Саме так вони принесуть людському організму якнайбільше користі.

Нагадаємо, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що серед лікарів, медсестер та інших працівників є побоювання, зумовлені майбутньою медичною реформою. На її думку, такі медики просто не до кінця розуміють суть змін, запланованих Міністерством охорони здоров’я.

2 жовтня Супрун заявила, що медична реформа передбачає, що частина медпослуг залишиться безкоштовною, мова йде насамперед про річні огляди та деякі діагностичні тести. Крім того, лікарі будуть звітувати за кожного пацієнта.

Раніше повідомлялося, що медична реформа в Україні повинна позитивно вплинути на всіх працівників медичної сфери, адже їх заробітні плати будуть залежати від числа пацієнтів.