Учені заявили, що препарат для лікування післяпологової депресії виявив свою ефективність

Просмотров: 363
Учені заявили, що препарат для лікування післяпологової депресії виявив свою ефективність

Терапевтичний ефект лікарського препарату проявляється вже через 60 годин після першої дози, тоді як стандартні антидепресанти необхідно приймати 4-6 тижнів до полегшення симтоматики.

Что такое кольцевая лампа со штативом, диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

За прогнозами аналітиків, у разі реєстрації пікові продажі нового препарату для внутрішньовенного введення складуть 400 млн доларів у 2026 році. Терапевтичний ефект лікарського препарату проявляється вже через 60 годин після першої дози.

Компанія Sage Therapeutics представила переконливі результати клінічних досліджень препарату для лікування середньотяжкої та тяжкої післяпологової депресії.

Заявка на реєстрацію ЛЗ буде спрямована в FDA в 2018 році. У компанії розповіли, що препарат досяг первинних кінцевих точок клінічних досліджень, продемонструвавши зниження вираженості симптомів депресії порівняно з плацебо.

Як повідомлялося раніше, терапевтичний ефект лікарського препарату проявляється вже через 60 годин після першої дози, тоді як стандартні антидепресанти необхідно приймати 4-6 тижнів до полегшення симтоматики.

За прогнозами аналітиків, у разі реєстрації пікові продажі нового препарату для внутрішньовенного введення складуть 400 млн доларів у 2026 році.

Ще 668 млн доларів компанія може отримати в результаті успішної розробки пероральної форми ліки.