Про розтяжки при вагітності повинна знати кожна жінка, їх появу можна попередити, від розтяжок можна позбутися, головне, правильно підібрати засоби і методи.
Что такое кольцевая лампа со штативом, диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.
Про розтяжки при вагітності повинна знати кожна жінка, їх появу можна попередити, від розтяжок можна позбутися, головне, правильно підібрати засоби і методи.
Розтяжки при вагітності – це неприємний багаж, який залишає після себе материнство. Сучасні засоби і методи для жінок допомагають уникнути проблем зі шкірою, а також здатні підкоригувати її дрібні дефекти і приховати недоліки.
Що таке розтяжки?
Вони абсолютно безболісні і не є небезпечними для здоров’я. Їх шкода полягає в неестетичному вигляді, що псує красу жіночого тіла. Через втрату еластичності, а також через коливання ваги, внутрішні шари шкіри деформуються, в них утворюються мікророзриви.
Сполучна тканина наскрізь пронизана кровоносними судинами, при розтягуванні капіляри ушкоджуються, тому, на початковій стадії свого виникнення, “стрії” набувають червонуватого відтінку. Згодом пошкоджений епідерміс відновлюється, але на його поверхні залишаються світлі рубці. Ці білі шрами чітко видно навіть на засмаглій шкірі.
Чому виникають розтяжки при вагітності?
Людська шкіра від природи наділена унікальними властивостями: пружністю, еластичністю, вона розтягується і також легко стискається. У зв’язку з рядом гормональних порушень і значним збільшенням ваги, шкірний покрив втрачає свої диво характеристики, виникають розтяжки під час вагітності.
За внутрішньоутробний розвиток плода відповідають гормони, естроген і прогестерон, а їх висока концентрація неминуче тягне зниження вироблення колагену і еластину, що безпосередньо впливають на пружність і гладкість шкірного покриву.
У всіх жінок щільність епідермісу різна, вона багато в чому зумовлюється генетичним фактором. Так, якщо ваша мама чи бабуся страждали від розтяжок, така ж проблема, швидше за все, виникне і у вас під час виношування малюка.
Надмірна прибавка в вазі за вагітність, наявність супутніх ендокринних або серцево-судинних захворювань, проблеми зі спиною і поставою, хронічна набряклість і занадто великий живіт, все це і багато іншого тільки сприяє навантаженню на шкіру, а значить, підвищує ризик її надмірного розтягнення і подальшого розриву.
Як раніше повідомляла “Народна Правда“, зважене і раціональне планування вагітності стало нормою для багатьох сучасних пар. Однак часто технічний супровід цього процесу залишається досить архаїчним. Ситуація може змінитися з виходом на ринки нового пристрою, розробленого групою інженерів з Швейцарії.