Як вибрати кільцеву лампу та на що звернути увагу у 2022 році?

Просмотров: 5381
Як вибрати кільцеву лампу та на що звернути увагу у 2022 році?

Не кожен любить багато читати, тому коротко розповім, як правильно вибрати кільцеву лампу серед великої кількості «сміттєвої пропозиції» станом на вересень 2022 року, на що звернути увагу і яка оптимальна комплектація.

Не кожен любить багато читати, тому коротко розповім, як правильно вибрати кільцеву лампу серед великої кількості «сміттєвої пропозиції» станом на вересень 2022 року, на що звернути увагу і яка оптимальна комплектація.

Як практикуючий продавець та власник бізнесу з продажу кільцевих ламп та аксесуарів з початку 2017 року, можу констатувати, що змінилося практично все.

Якщо раніше, вибору особливо не було як за параметрами, так і за якістю. Класично вважалося, що лампа 45 см і потужністю понад 80 ватів, це круто, все, що менше за діаметром і не таке потужне, то «сміття» для дітей.

У 2021-2022 році ринок настільки виріс, що пропозиція збільшилася в сотні разів, у кожному торговому центрі на «острівцях», магазинах, ринках та вуличних кіосках можна зустріти кільцеві лампи всіх діаметрів і потужностей, і навіть мені, як експерту, складно вибрати лампу гарної якості, серед цього достатку.

Тому давайте пройдемося не за класичними параметрами лампи типу діаметр і потужність, а по тим характеристикам, які реально допоможуть вибрати хороший і надійний варіант кільцевого світла.

Діаметр кільця, чи важливий розмір?

Так дійсно, якщо Ви професійно працюєте у сфері б'юті, фотографії, відеозйомок, ведете блог і т.п., то варіант лампи діаметром менше 45 сантиметрів навіть немає сенсу розглядати, туди елементарно не стане телефон для зйомок у режимі «історії-вертикально», а діаметр кільця не дозволить вмістити велику кількість діодів.

Звичайно, такі прилади не можуть бути яскравими та не дозволять працювати на високому рівні.

У загальній пропозиції таких ламп (менше 45 см. та потужністю до 30-40 ватів), відсотків 80.

Основні споживачі та покупці такого світла, батьки для своїх дітей до 10 років і блогери-початківці, без досвіду.

Диаметр лампы: 45 см.

Яскравість світла, як визначити?

Питання яскравості світла звичайно одне з найскладніших, тому, заради неї і купують кільцеві лампи, людям потрібне світло, для якісної зйомки, освітлення робочої зони і т.п.

Якщо, наприклад, Ви вже вивчали ринок, і читали різні статті, то пропозиція нижче, не буде відкриттям, якщо ж ні, то корисна інформація, яка не дозволить Вас обдурити нечесним продавцям.

У кожній кільцевій лампі (99%) всередині є 4 діодні плати, на які в залежності від розміру є певна кількість діодів різного кольору.

В каждой кольцевой лампе (99%) внутри есть 4 диодные платы, на которые в зависимости от размера

Професійними та придатними для роботи вважаються діодні плати зі 120 діодами на кожній, де 60 шт. теплого світла, 60 холодного, а 4 такі плати (480 діодів, 240 теплих та 240 холодних) поміщаються якраз у кільце діаметром 45 сантиметрів.

І найважливіше, що неможливо помістити цю кількість діодів у лампи меншого діаметра.

Будь-які червоні, сині, разові та інші кольори діодів, що зустрічаються на дешевих моделях ламп, не мають жодного відношення до професійного світла та призначені виключно для забави.

То як розпізнати обман по яскравості світла?

І тут саме полягає хитрість, на яку йдуть і продавці, і виробники кільцевих ламп.

Це в маленьке кільце не можна вставити більше діодів, ніж наприклад 120, але у велике кільце можна вставити не 480 шт., а наприклад 240 діодів, або менш якісні діоди, які не зможуть видавати в сукупності більше 40 ват, покупець навряд чи розбиратиме лампи і буде дивитися начинку.

Тому і багато приладів діаметром 35-45 сантиметрів, це не більше ніж пластиковий корпус з порожньою та дешевою начинкою, яка не має жодної цінності, із терміном служби кілька місяців.

Кольцевая лампа не имеет никакой ценности, со сроком службы пару месяцев

Тому моя РЕКОМЕНДАЦІЯ звертайте увагу не на діаметр, а на реальну потужність (етикетка, опис, інструкція, консультація тощо), а також ГАРАНТІЮ від продавця (представництв заводів-виробників в Україні немає) на електроніку та діоди, яка повинна бути щонайменше 2 роки.

Оптимальна потужність світла від 100 до 105 ват, у цьому випадку, дуже складно дати гарантію 2 роки з неякісними платами, лампа потужна, грітиметься, високе навантаження при роботі, і якщо щось там не достатньої якості, то прослужить максимум півроку, зламається , а продавцю доведеться безкоштовно міняти, що є не найвигідніший варіант бізнесу.

Оптимальная мощность света от 100 до 105 ватт, в этом случае, очень сложно дать гарантию 2 года

Тому перед тим як ухвалити рішення, переконайтеся, що продавець товару не «залітний», сайт не односторінник, у них є офіс та сервісний центр, куди можна звернутися.

На чому заощаджують продавці та заводи-виробники?

Якщо чесно, то, звичайно, на всьому.

Після самого кільця, яке припустимо Вас, влаштувало за якістю, світлом і гарантією, треба вибрати ШТАТИВ. А ось тут уже проблема…

98% штативів, які йдуть у комплекті з кільцевими лампами великих діаметрів, елементарно не можуть витримати їх при нахилі 90 градусів. І це факт.

98% штативов, которые идут в комплекте с кольцевыми лампами больших диаметров, элементарно не могут их выдержать при наклоне 90 градусов

Тому дуже рекомендую уточнити у продавця ще до моменту покупки який штатив йде в комплекті?

З досвіду скажу, якісні штативи для кільцевих ламп, якщо їх поставити на ваги повинні бути не менше 2 КІЛОГРАМІВ.

Напевно, у багатьох буде посмішка після цих слів, але не треба іронізувати. Ви ніколи в житті не зможете відрізнити, якісний штатив, від поганого, на око.

Усиленный штатив LUMO™ (2,2 метра) для установки кольцевой LED лампы на пол купить в Киеве (Украине)

Виверт багато, основна звичайно, у товщині сталі, яка зазвичай дуже тонка, тому при встановленні важкої лампи, трипод гнеться, а в деяких випадках, особливо, коли виймаєте останній ступінь, він ламається.

Також варто звернути увагу на пластикові перехідники між з'єднаннями труб (східцями), вони повинні бути надійними, а також треба дивитися, як закріплена верхівка (краще шурупи, а не заклепки), адже на ній буде зосереджена вся вага лампи.

хорошие штативы для кольцевых ламп, если их поставить на весы должны быть не менее 2 КИЛОГРАММОВ

Економія на тримачах для телефонів та фотоапаратів

Краса будь-якої кільцевої лампи, особливо на картинках, це гнучкий тримач для телефону, з красивою картинкою на екрані. Але це лише маркетинговий хід.

Гибкий держатель LUMO™ для смартфона на кольцевой светодиодной лампе со штативом купить в Киеве (Украине)

Скажу чесно, найнадійніші тримачі для телефонів, фотоапаратів і планшетів, звичайно, шарнірні, з професійною верхівкою-трансформером.

самые надежные держатели для телефонов, фотоаппаратов и планшетов, конечно шарнирные, с профессиональной верхушкой-трансформером

Шарніри надійно утримують апарати будь-якої ваги, вони стабільні та з ними дуже просто працювати.

Так, у нас також є у продажу гнучкі тримачі, але це більше для асортименту, ніж для реальної практичної роботи зі світлом.

ВИСНОВОК, шарнірний тримач найкраще рішення, якщо не хочете розбити телефон і стабільно працювати.

Профи держатель LUMO™ для смартфона и фотоаппарата к кольцевой светодиодной лампе со штативом купить в Киеве (Украине)

Сумки, начебто не важливо, але іноді потрібно

Тільки відсотків 30 клієнтів купують лампу з сумками і потім їх реально використовують, у 70% сумки просто припадають пилом у шафах, вони їм не потрібні.

Виробники це теж чудово знають, тому взагалі не паряться щодо якості та функціональності цих аксесуарів, шиють дешево, квадратно, стандартно.

Сумки для кольцевых ламп шьют дешево, квадратно, стандартно

Якщо продавець цінує своїх клієнтів, він ніколи не продає все «в купі», сумки, тримачі та інші аксесуари, він дає можливість вибору тих елементів, які реально знадобляться конкретному фахівцю для роботи.

РЕКОМЕНДУЮ не купувати комплекти повністю, аксесуари там низької якості, краще купіть кільцеву лампу з посиленим штативом і додатково виберіть якісні аксесуари, які потрібні.

Сумка LUMO ORIGINAL™ для переноски кольцевой LED лампы со штативом 35-45 см. любого типа купить в Украине

Що найчастіше ламається в кільцевих лампах?

Питання дуже цікаве і ми на нього знаємо відповідь.

На першому місці, звичайно, горять плати керування самої лампи. У нашому сервісному центрі більше половини звернень саме з цієї причини. Вирішується дуже просто, або заміною плати (як правило, її ціна майже як вартість лампи), або придбанням нового приладу.

На первом месте, конечно, горят платы управления самой лампы

Не можу сказати, що є певні моделі, діаметри тощо, але є закономірність.

В основному виходить з ладу не дороге кільцеве світло після півроку використання не в дуже інтенсивному режимі, з гарантією 3-4 місяці. Дуже рідко на сервіс приїжджають лампи з платою, що згоріла, де гарантія від 2 років.

Напевно, цей потік ще попереду, адже ринок відносно молодий, але поки що така тенденція.

На другому місці, горять блоки живлення, за структурою приладів плюс мінус так само, причина, перепади напруги в мережі і не якісні плати всередині. Змінити простіше, але все одно, не дуже приємно.

Блок питания для ноутбуков, кольцевой светодиодной LED лампы со штативом

Ну і звичайно ХІТ, світлофільтри (біла частина лампи, яка закриває діодні плати) та корпуси (задня частина).

По світлофільтрам причина в основному, звичайна неакуратність, у багатьох випадках навіть не майстрів, а клієнтів, які чіпляють ногою штатив і лампа падає. Ось навіщо потрібний надійний і стійкий тріпод.

Корпус и светофильтр для кольцевой LED лампы LUMO ULTRA, FD 480-II, FE 480-II, FS 480-II

По задній кришці взагалі цікава причина, фахівці, просто забувають розслабити болт управління нахилом лампи, коли хочуть її нагнути. І виходить, що силою нахиляють кільце вниз до підлоги і з «м'ясом» виривають основу.

Корпус и светофильтр для кольцевой LED лампы LUMO ULTRA, FD 480-II, FE 480-II, FS 480-II

Ну що тут сказати, світлофільтр будь-яка людина, навіть без спеціальної підготовки, може поміняти сама, а ось задня кришка, тільки в сервісному центрі по кільцевих лампах, там треба перепаювати плату управління в новий корпус.

Щодо штативів, я вже писав вище, якщо він не якісний, а лампа важка, або лампа падає і б'ється, або ламається штатив і все одно падіння.

Багато інформації, ну як вибрати ідеальну кільцеву лампу?

Якби мені сказали, купи кільцеву лампу з ринку зараз, наприкінці 2022 року, то точно розгубився б і не впевнений, що зробив би правильний вибір.

Як професіонал, розумію, на що звертати увагу, але елементарно, без повної оплати я не зможу зрозуміти, що всередині приладу якісь схеми, діодні плати, якість блоку живлення, покоління діодів та їх технічні характеристики.

Штатив на картинках теж класно завжди виглядає, а зважити його зможу лише після оплати, коли вже заберу лампу.

Та й якщо що, гарантія знімається, якщо покупець розібрав прилад, йому щось не сподобалося, і він уже не може його повернути назад.

Загалом замкнуте коло і виходу немає, все зроблено для захисту продавців, але не покупців.

Кольцевая лампа со штативом LUMO SHUTTLE™ | 105 Ватт | диаметром 45 см. для тик тока, фото, видеосъемки, блогеров, визажиста купить недорого в Украине (Киеве)

При виборі лампи, рекомендую СЛІДОВАТИ КІЛЬКОМ ПРИВИЛАМ

  • Гарантія на кільцеву лампу від ПРОДАВЦЯ від 2 років
  • Продавець має бути реальним, з офісом та сервісним центром.
  • Бренд кільцевого світла, як мінімум, повинен бути на ринку не один рік і з репутацією
  • Можливість приїхати до магазину та помацати товар
  • Якщо відправка Новою поштою, то без попередньої оплати
  • Можливість повернення без втрати грошей протягом 14 днів

Під час огляду самої кільцевої лампи ЗВЕРНУТИ УВАГУ на

Якість складання, корпусу, це видно і не озброєним поглядом

Якість штатива та аксесуарів, які замовили

Чи можемо щось порекомендувати?

Ми займаємося лише кільцевими лампами високого класу LUMO, вони, звичайно, відповідають усім параметрам і навіть набагато вищі, але це високий рівень, який не кожному по кишені.

Можете взяти, як зразок для порівняння, нашу нову модель кільцевого світла LUMO SHUTTLE, якщо хоч на 60%, лампа, яку Ви оберете, буде відповідати цій моделі, тобто сенс її розглядати, як кандидата для покупки.

Кольцевая лампа со штативом LUMO SHUTTLE™ | 105 Ватт | диаметром 45 см. для тик тока, фото, видеосъемки, блогеров, визажиста купить недорого в Украине (Киеве)

Якщо питання грошей не актуальне, то, звісно, нічого кращого у СВІТІ немає.

Що таке кільцева лампа зі штативом та як її вибрати. БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ від експертів ринку кільцевого світла 24/7. Телефонуйте +38 (050) 418-04-04.

Товары, которые участвуют в акции "Як вибрати кільцеву лампу та на що звернути увагу у 2022 році?"

Всего найдено 2 Товара
Готов к отправке!
Кільцева лампа зі штативом LUMO SHUTTLE™ | 105 Ватт | діаметром 45 см. для тік току, фото, відеозйомки, блогерів, візажиста купити недорого в Україні (Києві) 22102022
Доступные варианты:
Кільцева лампа зі штативом LUMO SHUTTLE™ | 105 Ватт | діаметром 45 см. для тік току, фото, відеозйомки, блогерів, візажиста купити недорого в Україні (Києві) 22102022
Сравнить
Кільцева лампа зі штативом LUMO SHUTTLE™ | 105 Ватт | діаметром 45 см. для тік току, фото, відеозйомки, блогерів, візажиста купити недорого в Україні, Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові.
Готов к отправке!
Кольцевая лампа со штативом LUMO SHUTTLE™ | 105 Ватт | диаметром 45 см. для тик тока, селфи, фото, видео, блогеров, визажиста купить недорого в Украине (Киеве) 15082022
Доступные варианты:
Кольцевая лампа со штативом LUMO SHUTTLE™ | 105 Ватт | диаметром 45 см. для тик тока, селфи, фото, видео, блогеров, визажиста купить недорого в Украине (Киеве) 15082022
Сравнить
Профессиональная кольцевая лампа со штативом LUMO SHUTTLE™ | 105 Ватт | для тик тока, фото, селфи, видео, блогеров, визажиста, макияжа, можно недорого купить в Украине, Киеве, Харькове, Днепре, Одессе, Львове в интернет-магазине STEPEN.UA™.