Як правильно стригти нігті новонародженому

Просмотров: 296
Як правильно стригти нігті новонародженому

Залишати занадто довгі нігті дитині не можна, адже малюк може себе подряпати, але як стригти, коли ручки і ніжки такі маленькі?

Что такое кольцевая лампа со штативом диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

Щоб не поранити малюка та все зробити правильно у процесі стрижки нігтів новонародженому.

Як стригти нігті новонародженому?

Залишати занадто довгі нігті дитині не можна, адже малюк може себе подряпати, але як стригти, коли ручки і ніжки такі маленькі? Безумовно, відразу після народження цю процедуру робити не можна, нігті повинні зміцніти, а поки варто надягати рукавиці-царапки, які будуть захищати малюка від подряпин.

Манікюрні інструменти

Манікюрні ножиці, якими користуєтеся ви, не підходять малюкові. По-перше, цей інструмент повинен бути індивідуальним, а по-друге, безпечним. Другій умові якраз відповідають дитячі ножиці із закругленими кінчиками. Також можна придбати дитячі щипчики. Все залежить від того яким манікюрним інструментом вам зручніше користуватися.

Не рекомендується використовувати пилку для додання форми дитячим нігтям. Дитячих варіантів немає, а дорослий інструмент може пошкодити і ніготь, і шкіру навколо нього.

Коли стригти нігті новонародженому?

Проводити процедуру краще всього після купання, так як нігті малюка будуть набагато м'якшими. Також важливо, щоб дитина була спокійна, а це можливо, коли малюк ситий. Зовсім маленьким діткам стригти нігті можна уві сні. Зачекайте, поки він міцно засне, і проводьте процедуру.

Яку форму нігтя робити?

Педіатри рекомендують на нігтях рук робити закруглену форму, а на ногах стригти нігті прямо. В останньому варіанті це дуже важливо, тому що закруглена форма може стати причиною вростання нігтів, що в подальшому принесе не тільки дискомфорт, але і біль.Також важливо не стригти нігті малюка "під корінь". Залишайте 1-2 мм.