Вироби з пластику шкодять дитині ще до народження

Просмотров: 444
Вироби з пластику шкодять дитині ще до народження

Ще в утробі матері дитина піддається впливу хімічних речовин, які містяться в пластику, що використовується в харчовій промисловості.

Что такое кольцевая лампа со штативом диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

Ще в утробі матері дитина піддається впливу хімічних речовин, які містяться в пластику, що використовується в харчовій промисловості. Американські вчені кажуть що ці речовини впливають на схильність до ожиріння в майбутньому.

Вчені провели дослідження на мишах. В результаті з'ясувалося, що вплив навіть зовсім невеликої кількості хімічної речовини, що міститься в пластику, під час розвитку плоду призводить до виникнення зайвої ваги в майбутньому.

На думку дослідника Джері Хейндела, період розвитку плода в матці є найчутливішим, і зовнішні впливи можуть сприяти зміні тканин немовляти і виникненню схильності до ожиріння.

За даними ВООЗ, приблизно 400 мільйонів чоловік страждають від ожиріння. Проблема зайвої ваги стає на один щабель з проблемами діабету 2 типу та серцево-судинних захворювань.

Необхідно провести додаткові дослідження, щоб точно з'ясувати, як впливають пластиковий посуд чи пластикові вікна в будинках на організм людини, адже вироби з пластику активно використовуються в повсякденному житті людей, оточуючи нас чи не усюди.