Дитячі підгузники: правда та міфи

Просмотров: 350
Дитячі підгузники: правда та міфи

Чи варто вірити у поширені думки громадськості на рахунок шкоди дитячих підгузників.

Что такое кольцевая лампа со штативом диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

Чи варто вірити у поширені думки громадськості на рахунок шкоди дитячих підгузників.

Підгузки викликають роздратування і попрілості

Міф

Подібні неприємності можуть бути пов'язані з декількома причинами: своєчасна заміна підгузника і наявністю в складі памперса віддушок, які й провокують такі реакції. В даному випадку достатньо дотримуватися правил гігієни і вибирати продукцію перевірених виробників.

Правда

Причинами запалення є неправильне використання підгузників або їх низька якість. Перші кілька місяців підгузники важливо міняти кожні 3-4 години, в іншому випадку ніжна шкіра малюка може роздратуватись.

Носіння підгузників викривляє ніжки

Міф

Насправді все зовсім навпаки: коли малюк носить підгузник, він знаходиться в фізіологічно правильному для немовлят положенні. При цьому важливо не забувати підбирати дитині памперс за розміром.

Правда

Форма ніг передається у спадок і носіння підгузника абсолютно ніяк не впливає на те, якої довжини або розміру будуть ніжки у вашої дитини. А ось дефіцит вітаміну D, фосфору і кальцію негативно позначається на формуванні кісткової тканини. Врахуйте це, коли будете складати свій раціон під час годування дитини грудьми.

Памперси можуть викликати безпліддя у хлопчиків

Міф

Деякі експерти вважають, що через "парниковий ефект", який створюють памперси, у хлопчиків знижується активність сперматозоїдів, що в кінцевому підсумку призводить до безпліддя.

Правда

Це, мабуть, самий безглуздий міф про памперси, адже в такому ранньому віці статеві клітини ще не утворюються.