6 порад, щоб відлучити дитину від грудного вигодовування

Просмотров: 378
6 порад, щоб відлучити дитину від грудного вигодовування

Академія Педіатрії рекомендує годувати дітей виключно грудним молоком до 6 місяців, так що, по можливості, не варто починати процес відлучення від грудей до цього віку, а краще - до року.

Что такое кольцевая лампа со штативом диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

Американська Академія Педіатрії рекомендує годувати дітей виключно грудним молоком до 6 місяців, так що, по можливості, не варто починати процес відлучення від грудей до цього віку, а краще - до року.

Немає точної дати припинення грудного вигодовування

Грудне вигодовування може бути настільки тривалим, наскільки це комфортно для матері і дитини. Якщо ви не готові, не хвилюйтеся. Ніяких негативних наслідків від тривалої лактації поки не виявили, так що вибирайте те, що краще для вас і вашої дитини.

Виключайте по одному годуванню поступово

Якщо ви готові до відлучення від грудей, то спробуйте пропускати по одному годуванню поступово, ніж припиняти різко. Найпростіше починати з пропуску годування під час денного сну і нічного, коли ви обидва втомлені і сонні. Прищеплювати дитині звичку до читання книг і похитування в цей час, замість годування, що допоможе йому заспокоїтися без молока і полегшить наступні годування.

Не обов'язково переходити з грудного на коров'яче молоко

Якщо дитині більше року, багато батьків починають давати коров'яче молоко замість грудного, але це зовсім не обов'язково. Мій син відмовився від коров'ячого молока, а я так переживала через неповноцінності його раціону.

Але наш педіатр запевнила нас, що якщо він отримує достатньо вітамінів і кальцію з інших молочних продуктів, сиру або овочів, то все добре. Він і зараз не дуже жалує молоко, так що іноді це просто справа смаку.

Задумайтесь про чашку-непроливайку

Якщо ви не хочете, щоб довелося відучувати дитини від грудей, а потім відразу ж і від пляшечки, спробуйте почати годувати з чашки-непроливайки після припинення грудного вигодовування. Це дасть вам фору.

Заручіться підтримкою партнера

Найскладнішим у відлученні від грудей є те, як же все-таки легко годувати грудьми. Якщо дитина плаче, а я втомилася і хочу просто і швидко заспокоїти її, перспектива грудного годування видається занадто спокусливою. Але якщо є мета відучити дитину від цього, потрібно попросити чоловіка допомогти заспокоїти малюка, особливо по ночах, коли дитина прокидається і шукає маму.