5 причин додати біг до виховання вашої дитини

Просмотров: 360
5 причин додати біг до виховання вашої дитини

Багатьом дорослим можна не пояснювати користь бігу: хтось обирає пробіжку заради того, щоб підтримувати фізичну форму і здоров’я; дехто - заради того, щоб вивільнити думки.

Что такое кольцевая лампа со штативом, диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

Багатьом дорослим можна не пояснювати користь бігу: хтось обирає пробіжку заради того, щоб підтримувати фізичну форму і здоров’я; дехто - заради того, щоб вивільнити думки, чи сконцентруватися. А навіщо біг вашим дітям? Чому варто заохочувати до бігу малечу?

Користь для здоров’я

По-перше, ви таким чином виховуєте здорову дитину. Систематичні заняття бігом з тренером зміцнюють імунітет. Отже, дитина буде стійкішою до різноманітних вірусів та хвороб. Крім того, біг збільшує можливості серця та судин, що впливає на загальний стан організму, який ще розвивається. Проте, перш ніж розпочати тренування, знайдіть професійного тренера дитячих груп.

Перший крок до занять спортом

Біг – важлива складова різних спортивних дисциплін. Без уміння правильно бігати не стрибнеш у висоту, не пограєш у футбол чи теніс. Біг з самого початку включається в усі програми фізичного розвитку малюка. Саме тому, якщо ви хочете, щоб ваша дитина у майбутньому займалася спортом і була успішною, варто розпочинати саме з бігу.

Самодисципліна та самоконтроль

Біг дає можливість дитині направити її зайву енергію у правильне русло і контролювати свої дії. Коли малюк починає постійно тренуватися, він звикає до ритму та режиму, у нього формуються правильні звички, які допоможуть йому у повсякденному житті та загальному навчанні.

Лідерські та соціальні навички

Бігати не так просто, як задається на перший погляд. Але навіть маленькі перемоги над собою дають відчуття впевненості та успішності. Дитина, яка знає, як перемагати на доріжці, і скільки зусиль до цього потрібно прикласти, завжди зуміє стати лідером у колективі та досягти своїх цілей у житті.

Окрім того, відвідування тренувань у групі з іншими маленькими чемпіонами сформує нове коло друзів та однодумців, з якими ваш малюк відкриє для себе дружбу та здорову конкуренцію.

Нові сімейні цінності та традиції

Спортивні батьки – це найголовніший стимул для дитини продовжувати тренуватися і розвиватися. Навіть у найкращих умовах, у найкрасивішому екіпіруванні дитина не бути бігти так, як поряд з батьками. Будьте для неї прикладом - демонструйте своє захоплення спортом, організовуйте сімейні пробіжки парком та беріть участь у сімейних стартах.