
Визначте момент відлучення від грудей заздалегідь, щоб процес переходу на штучне вигодовування можна було провести менш болісно для дитини.
Что такое кольцевая лампа со штативом, диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.
1. Визначте момент відлучення від грудей заздалегідь, щоб процес переходу на штучне вигодовування можна було провести менш болісно для дитини. У вас буде можливість добре все розрахувати і підготувати необхідні шляхи на випадок, якщо несподівано зміняться обставини.
2. Почніть зі зціджування в пляшечку власне молока. Звичний смак допоможе малюкові адаптуватися до нового способу прийому їжі. Освоївши соску, він легше сприйме потім смак такого молока.
3. Наберіться терпіння. У переході на штучне харчування найскладнішими будуть перші кроки. Можливо, спершу дитина буде дуже неохоче їсти незвичну для неї їжу - це не повинно послужити приводом для відмови від уже наміченої мети. Причини для переходу на штучне вигодовування можуть бути різними, але навіть якщо плани поміняються, не варто повертатись назад.
4. Замініть один з прийомів їжі на годування з пляшечки. Краще вибрати для цього такий час годування, коли вироблення молока зовсім невелике - це зазвичай ближче до вечора. Таким чином годування проводити треба пару днів, після чого можна просуватися далі.
5. Замініть друге денне годування грудьми на пляшечку, якщо вам здається, що малюк звик до прийому штучної суміші ввечері. Наприклад, це може бути такий режим: 9:00 - грудне молоко, 12:00 - штучне. 15:00 - знову грудне молоко, 18:00 - молоко з пляшки, 21:00 - годування груддю.
Тепер такий режим харчування з двома замінами зберігайте протягом трьох-чотирьох днів. Після цього поступово замінюйте все більшу кількість грудного молока на штучне.