Подушка для годування дитини: навіщо вона потрібна

Просмотров: 531
Подушка для годування дитини: навіщо вона потрібна

Це унікальне пристосування, виготовлене з м'якої тканини, що полегшує процес годування грудьми. Подушки для годування можуть бути зроблені у вигляді підкови, літери С, О або Г.

Что такое кольцевая лампа со штативом диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

Кілька переваг, які подарує вам подушка для вигодовування..

Що таке подушка для годування?

Це унікальне пристосування, виготовлене з м'якої тканини, що полегшує процес годування грудьми. Подушки для годування можуть бути зроблені у вигляді підкови, літери С, О або Г. Найбільшим попитом користуються з-образні подушки для годування, оскільки вони дозволяють максимально розвантажити м'язи грудей і спини.

Основні функції подушок для годування

В першу чергу, такий винахід забезпечує зручну позицію для мами і малюка в процесі грудного вигодовування. Подушка для годування є досить легкою, завдяки чому вона може приймати потрібні форми тіла при годуванні малюка.

До того ж, використання аксесуара зміцнює зв'язок між мамою і малюком. Адже, коли жінка не відчуває дискомфорту при годуванні, її думки цілком і повністю поглинені дитиною.