Медики розповіли, як чорничний сік впливає на організм дитини

Просмотров: 127
Медики розповіли, як чорничний сік впливає на організм дитини

Медики розповіли, як чорничний сік впливає на організм дитиниУ новому дослідженні взяла участь 21 дитина молодшого шкільного віку.

Медики розповіли, як чорничний сік впливає на організм дитиниУ новому дослідженні взяла участь 21 дитина молодшого шкільного віку. Дітям давали підсолоджену воду і напої з середньою і високою концентрацією чорничного порошку. Після цього учасники виконували когнітивні тести.

Дослідники помітили: діти краще справлялися з тестами на запам'ятовування слів і увагу впродовж тих днів, коли їм давали чорничний напій.

Найкорисніше для вищезазначених когнітивних функцій виявився напій з високою концентрацією порошку. Доза була еквівалентна 1,5 чашки чорниці. Вчені припускають: секрет в флавоноїдах - корисних хімічних сполуках, що входять до складу різних фруктів, ягід і овочів.

За словами фахівців, флавоноїди покращують приплив крові до мозку і стимулюють передачу інформації між клітинами. Надалі дослідники планують з'ясувати, як флавоноїди впливають на здатність до читання, і дізнатися, чи можуть ці сполуки допомогти дітям з синдромом дефіциту уваги і гіперактивності.