Чому маски для обличчя не діють: 5 помилок використання

Просмотров: 82
Чому маски для обличчя не діють: 5 помилок використання

У холодну пору року наша шкіра особливо потребує дбайливого і регулярного догляду. Тому восени і взимку робити маски для обличчя слід 2-3 рази на тиждень.

У холодну пору року наша шкіра особливо потребує дбайливого і регулярного догляду. Тому восени і взимку робити маски для обличчя слід 2-3 рази на тиждень.

Однак недостатньо просто нанести засіб на шкіру, трохи почекати і змити. Щоб маска показала результат і не стала марною витратою грошей, потрібно переконатися в тому, що ви все робите правильно.

Ми зібрали п'ять найпоширеніших причин, через які рятівний б'юті-засіб може не справлятися з покладеним на нього завданням. Перевірте, чи не ваша провина в тому, що маска не працює.

Ви не дотримуєтесь інструкції

Принцип дії маски здається нам очевидним, тому ми часто не звертаємо уваги на те, що виробник зазначає на упаковці.

Проте, є маски, які попередньо потрібно охолодити, а є ті, що потребують додаткової підготовки обличчя. Перш ніж використовувати засіб, ще раз уважно прочитайте всі рекомендації.

Ви неправильно наносите маску

Головний секрет — маска повинна максимально повторювати обриси обличчя. Тому, наприклад, тканинну маску важливо не просто прикласти, поєднавши прорізи з очима, а ретельно розправити і прибрати всі бульбашки повітря. Чим щільніше прилягатиме маска до шкіри, тим помітнішим буде ефект від її застосування.

Зверніть увагу! Часто тканинні маски містять захисну плівку. Вона запобігає злипанню косметичного засобу всередині упаковки, але має бути видалена перед використанням. Разом з прошарком з целофану підігнати маску під форму обличчя не вдасться.

Ви тримаєте маску надто довго

Багато хто полюбляє тримати маску годинку-дві, щоб домогтися більш потужного результату. Насправді так ви ризикуєте лише погіршити ситуацію. В середньому маска повинна знаходитися на обличчі від 5 до 15 хвилин (уточнюйте на упаковці!).

По закінченню рекомендованого часу продукт починає швидко висихати і активно витягати при цьому вологу зі шкіри. Не лише ту, якою щойно наситив, але і спустошувати природні запаси дерми. Добре подумайте, перш ніж лягати спати з маскою на обличчі.

Ви погано змиваєте маску

кейт хадсон5 чарівних зачісок для короткого волоссяЯк можна здогадатися з пункту вище, навіть незначні залишки косметичного засобу здатні зіграти зі шкірою злий жарт. Крім зневоднення, погано змита маска закупорить пори, викличе подразнення або алергічну реакцію.

Навіть якщо вам здається, що ви ретельно видалили засіб, перевірте лінію росту волосся, область навколо носа і над бровами. Саме в цих зонах залишки засобу можуть непомітно накопичуватися.

Ви забуваєте про SPF

Так, в зимову пору захист від сонця так само обов'язковий. Але не такий високий — 10-15 одиниць достатньо. Справа у тому, що білий сніг відбиває сонячні промені й підсилює негативний вплив ультрафіолету. Після зняття з обличчя маски варто нанести захисний крем.