Як засмагати вагітній, щоб не нашкодити

Просмотров: 312
Як засмагати вагітній, щоб не нашкодити

У зв'язку з цим, щоб шкіра не обгоріла і сонячні промені не принесли шкоду, варто користуватися простими, але дієвими правилами...

Что такое кольцевая лампа со штативом диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

У зв'язку з цим, щоб шкіра не обгоріла і сонячні промені не принесли шкоду, варто користуватися простими, але дієвими правилами:

Засмагати вагітним слід в невеликих кількостях. Якщо вже дуже сильно хочеться порадувати себе шоколадною шкірою, то робити це треба до того, як сонце стане смажити в повній мірі. Таким чином, вагітні загоряють до полудня і після п'ятої вечора, коли ультрафіолетові промені мають найбільшу активність і можливість обгоріти становить максимальне число.

Якщо температура на градуснику зашкалює за +30, про пляж краще зовсім забути, так як це може негативно позначитися на перебіг вагітності та стан плода. Крім того, можливий розвиток небажаних ускладнень перебігу вагітності.

Більшість жінок цікавить питання, чи можна вагітним засмагати на сонці. На жаль, відповідь негативна. Прямі сонячні промені при вагітності заборонені, так як можуть привести до виникнення опіку шкірного покриву або розвитку сонячного удару. Таким чином, засмагати вагітним необхідно в тіні. Засмага буде такою же гарною, як і на сонечку, а користь буде більша.

Потрібно також пам'ятати, що коли йдеш на пляж, то не потрібно їсти дуже щільно, але і голодувати теж не можна. Відчуття тяжкості або голоду може призвести до непритомного стану, що несприятливо позначиться на дитині.

Засмагати вагітним слід не на піску, який нагрівається занадто сильно і може спровокувати розвиток ускладнень вагітності, а на шезлонгу.

При зборах на пляж слід вибрати просторий одяг з натуральних легких тканин, які добре пропускають повітря. Також дуже добре підійде для таких прогулянок капелюх з широкими полями і сонцезахисні окуляри. І, звичайно ж, при загорянні слід застосовувати сонцезахисний крем.