Як впливає сонце на вагітність?

Просмотров: 337
Як впливає сонце на вагітність?

Жінкам проводити час в прекрасному настрої дозволяє серотонін, так званий «гормон щастя», який виділяється під час відпочинку.

Что такое кольцевая лампа со штативом диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

Жінкам проводити час в прекрасному настрої дозволяє серотонін, так званий «гормон щастя», який виділяється під час відпочинку. Особливо вагітні жінки люблять поніжитись під променями сонця, але чи це корисно для майбутніх мам?

Як знаємо, що ультрафіолет сприяє виробленню в організмі вітаміну D, який допомагає підтримувати баланс дерми. Лікарі зазначають, що відсутність сонячного світла може привести до проблем з кістками, вони стають крихкими та страждає зубна емаль.

Також сонце може завдати шкоду, порушити роботу клітин. Сонячні промені сприяють ранньому старінню шкіри і появі зморшок. Вагітним не рекомендується довго лежати під сонцем, тому що можна отримати тепловий удар, який супроводжується запамороченням, слабкістю, нудотою тощо. Перед тим, як відправитись у відпустку, краще проконсультуватися з лікарем.

Вагітним рекомендується відпочивати в період неактивного сонця: до 10:00 і після 17:00. Якщо ж все таки вирішили в обід «релакснути», то краще зайняти місце в тіні. На сонці самопочуття вагітної жінки може погіршитись через високу температуру або значну вологість. Обов'язково потрібно брати зі собою головний убір, наприклад, капелюх або панаму, щоб вберегтись від сонячного удару.