Вагітність уві сні: 10 несподіваних трактувань сновидіння

Просмотров: 610
Вагітність уві сні: 10 несподіваних трактувань сновидіння

Вагітність уві сні: 10 несподіваних трактувань сновидіння Думаєте, вагітність може тільки снитися тим жінкам, які мріють про малюка? А ось і ні.

Что такое кольцевая лампа со штативом, диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

Вагітність уві сні: 10 несподіваних трактувань сновидіння Думаєте, вагітність може тільки снитися тим жінкам, які мріють про малюка? А ось і ні. Побачити себе в цікавому положенні може як молода панянка, так і бабуся, і навіть чоловікам часом можуть привидітися подібні ситуації.

І навіть якщо ви посміхнулися, вам слід знати, що в кожному конкретному випадку подібний сон має свою розшифровку.

Отже, якщо дівчина бачить себе уві сні вагітною, то це до ганьби, для заміжньої жінки подібний сон обіцяє повагу від членів сім'ї, а для літньої - швидка смерть.

Якщо чоловік бачить себе в цікавому положенні, для холостого це вірна прикмета, що скоро він зустріне свою долю. А для одруженого - попередження, що незабаром йому загрожує гучне розлучення зі скандалами і криками.

Також вважається, що побачити свою вагітність для багатих - до бідності, а для бідних - до раптової удачі в грошових справах.

Якщо дійсно вагітна жінка бачить себе уві сні з великим животиком - значить, що її чекають вдалі і сприятливі пологи. І малюк народиться здоровим.

Побачити уві сні народження своєї дитини - хороший сон, який позначає, що скоро відбудеться звільнення від турбот і печалей.

Якщо часто бачити себе вагітним уві сні - до фінансового прибутку.

Бачити себе вагітною напередодні весілля - до швидкої вагітності.

Також молодій і незаміжній жінці вагітність може приснитися до змін. І якщо сон дарує відчуття радості, то ці зміни будуть на краще.

Якщо сон з вагітністю сниться жінці, у якої діти вже давно виросли, це означає, що вона хоче бути корисною. Іноді це означає не тільки появу онуків, про яких можна піклуватися, але і навіть нового чоловіка.

Якщо ж молода жінка час від часу бачить себе вагітною і при цьому веде активне сексуальне життя, це означає одне - на підсвідомості вона боїться завагітніти.