У скільки років найкраще народжувати

Просмотров: 483
У скільки років найкраще народжувати

Багато батьків намагаються спланувати все, що пов'язано з появою дитини, включаючи вік матері. Адже лікарі вже давно визначили, у скільки років найкраще народжувати.

Все залежить від індивідуальних особливостей організму жінки, але все одно є ідеальний вік.

Багато батьків намагаються спланувати все, що пов'язано з появою дитини, включаючи вік матері. Адже лікарі вже давно визначили, у скільки років найкраще народжувати.

І від віку матері дійсно багато залежить. Якщо вона буде дуже молодою, або ж навпаки у віці, то у дитини і мами можуть виникнути проблеми зі здоров'ям. Тому зараз ми розповімо вам, у скільки років народжувати дітей.

У скільки років можна народжувати

Вважається, що оптимальний вік, для того, щоб народжувати дітей це від 20 до 27 років. Раніше вважалося, що дівчина повинна обов'язково завести дитину до 25 років.

Але останнім часом медицина розвивається настільки швидко, що навіть народити зараз до 35 років, можна без особливих проблем зі здоров'ям.

На сайті pilot-med ви можете прочитати про це набагато детальніше.

У скільки років треба народжувати

Лікарі кажуть, що чим раніше, тим краще (звичайно, після 20 років). Все пов'язано з тим, що чим менше вік дівчини, тим менше відповідно вона перенесла хвороб, які можуть вплинути на здоров'я дитини і матері.

Про це говорить і статистика: у молодих до 25 років частота народження дитини з синдромом Дауна становить 1 відсоток, після 35 років – вже 3 відсотки. Тобто ймовірність того, що після 35 народиться здорова дитина, залишається досить високою.

А от якщо жінка наважується народжувати після 50-ти років, то ймовірність, що на світ з'явиться хвора дитина складає більш 30%.

Скільки років повинно бути чоловікові

Це досить спірне питання, але останнім часом всі лікарі сходяться на тому, що чоловік навіть у 70 років може зачати цілком здорову дитину. Це все пов'язано з тим, що у них постійно оновлюється генетичний матеріал.

Тобто, якщо молода людина палить по пачці сигарет на день, то його сперма буде не в кращому стані. Але через кілька місяців, після того, як він почне вести здоровий спосіб життя все стане набагато краще.