Лікарі розповіли про ефективний метод лікування безпліддя

Просмотров: 452
Лікарі розповіли про ефективний метод лікування безпліддя

Австралійські вчені з'ясували, що жінкам, котрі страждають від хвороб ясен, знадобилося більше семи місяців, щоб завагітніти, тоді як власницям здорової порожнини рота - тільки 5 місяців.

Лікарі давно намагаються звернути нашу увагу на важливість такого банального ритуалу, як чищення зубів. Річ у тому, що легковажне відношення до гігієни рота веде до появи серйозних проблем зі здоров'ям. Захворювання серця, цукровий діабет 2-го типу, викиднів лікарі зв'язують з неуважним відношенням до власних зубів.

А нещодавно австралійські вчені з'ясували, що жінкам, котрі страждають від хвороб ясен, знадобилося більше семи місяців, щоб завагітніти, тоді як власницям здорової порожнини рота - тільки 5 місяців.

Експерти винять в цьому запальний процес. Якщо його вчасно не помітити, починається ланцюгова реакція, що порушує нормальну роботу усіх органів.

Доктор Роджер Харт, вчений з Університету Західної Австралії, той, що керував дослідженням порадив жінкам, котрі бажають завагітніти, сходити до стоматолога.

А також повторив відомі рекомендації: кинути палити, виключити з раціону алкоголь, підтримувати здорову вагу і приймати вітамін B9 (фолієву кислоту).