Чому вагітним шкідливо нервуватися?

Просмотров: 2960
Чому вагітним шкідливо нервуватися?

Нервуватися шкідливо всім, але особливо не варто нервувати вагітним, адже наслідки можуть бути плачевними.

Нервуватися шкідливо всім, але особливо не варто нервувати вагітним, адже наслідки можуть бути плачевними.

- Сильні нервові переживання можуть призвести до викидня. Негативні емоції впливають на гормональний фон жінки, що загрожує гіпертонусом матки. У першому триместрі це може спровокувати викидень, в останньому - передчасні пологи.

- Стреси і нерви під час вагітності послаблюють імунітет, що збільшує частоту простудних захворювань, сприяє загостренню хронічних хвороб.

- У жінок, які постійно нервують під час вагітності, діти з вадами розвитку народжуються в 2 рази частіше.

- Надмірна дратівливість і тривожність майбутньої матері може бути причиною проблем зі сном у новонародженого.

- Адреналін, звужує судини, а це призводить до гіпоксії плода (нестачі кисню). Хронічна гіпоксія може викликати патології органів, неврологічні проблеми, затримку внутрішньоутробного розвитку.

- Нервозність вагітної жінки викликає підвищення рівня «гормону стресу» (кортизолу) і в організмі плода. Це збільшує ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи майбутнього малюка.

- Постійні стреси під час вагітності викликають асиметрію в розташуванні вух, пальців, кінцівок плода.

- Дратівливість і нервозність майбутньої мами часто призводить до порушень у формуванні нервової системи ембріона, тому в майбутньому страждають такі функції мозку, як мислення, пам'ять, сприйняття, увагу.

- Негативні переживання передаються дитині, що знаходиться в утробі, тому вона може народитися надмірно збудливою і імпульсивною, або, навпаки, боязкою, сором'язливою тощо.

- Неврівноважений емоційний стан може викликати зміни в передлежанні плода, що викликає труднощі в процесі пологів, аж до необхідності кесарського розтину.