5 найпоширеніших симптомів вагітності

Просмотров: 585
5 найпоширеніших симптомів вагітності

Вагітність може загострити ваш нюх! Запахи, які раніше ніколи вас не турбували, відтепер можуть стати просто нестерпними, викликати нудоту.

Что такое кольцевая лампа со штативом диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

Уже через тиждень після зачаття можна помітити, що позиви в туалет стали спостерігатися частіше, ніж зазвичай, проте самі виділення - менше звичайного.

Відбувається це тому, що ембріон вже почав виробляти ХГЧ - гормон вагітності, який збільшує кровопостачання в області таза.

Як наслідок, сечовий міхур сигналізує про свою наповненість навіть тоді, коли сечі в ньому невелику кількість. Навіть вночі ви можете прокидатися частіше звичайного, щоб сходити в туалет.

Спазми

Даний симптом викликає особливе занепокоєння у майбутніх батьків, оскільки може говорити про можливість викидня. Однак, навіть якщо ви не вагітні, ваша матка постійно скорочується.

Так що це цілком нормально і під час очікування дитини, адже плід росте і тисне на стінки матки, що призводить до її спазмів.

Легкі кров'янисті виділення

Приблизно через 8-10 днів після овуляції (коли зазвичай у вас повинна настати чергова менструація) ви можете виявити легкі кров'янисті виділення, викликані імплантацією ембріона в слизову оболонку матки. Дані кровотечі, як правило, повинні бути рожевого кольору, але не червоного, як під час менструації.

Запори і здуття

Навіть коли вам здається, що ваш організм випорожнений, підвищений рівень гормонів призводить до того, що кишечник розслабляється, щоб звільнити більше місця для малюка в міру розширення матки. Як наслідок, це призводить до запорів.

На щастя, є безліч засобів, які можна придбати в аптеках, попередньо проконсультувавшись лікарем, щоб спільно знайти підходящий варіант.

Загострений нюх

Вагітність може загострити ваш нюх! Запахи, які раніше ніколи вас не турбували, відтепер можуть стати просто нестерпними, викликати нудоту. Навіть продукти харчування і запах приготованої їжі тепер можуть викликати у вас огиду.