3 фрази, які не варто говорити вагітній

Просмотров: 335
3 фрази, які не варто говорити вагітній

Не варто коментувати вагу дівчини, навіть якщо вона в цей момент вагітна і набір ваги є досить передбачуваним процесом.

Что такое кольцевая лампа со штативом, диаметром 45 сантиметров и как ее выбрать. БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ от экспертов рынка кольцевого света 24/7. Звоните +38 (050) 418-04-04.

Деякі фрази точно не варто говорити вагітній жінці, щоб не зіпсувати їй настрій.

1. "Вау, ти вже така велика"

Не варто коментувати вагу дівчини, навіть якщо вона в цей момент вагітна і набір ваги є досить передбачуваним процесом. Навіть якщо жінка знає, що зайва вага корисна для дитини, багато з них в такі моменти починають турбуватися про те, що не зможуть скинути вагу після пологів. Спробуйте сказати: «Вау, ти виглядаєш чудово». Повірте, такий коментар сподобається будь-кому.

2. "Це трапилося природнім шляхом?"

Хоча немає нічого ганебного або незаконного у використанні допоміжних репродуктивних методів, які допомагають завагітніти. Питати про це, означає лізти не в свою справу. Крім того, всі діти з'являються природним шляхом. Їх не вирощують в пробірці в лабораторії. Як мінімум, це не етично таке запитувати.

3. Кого ти хочеш родити: дівчинку чи хлопчика?

Навіть? якщо хтось збирається народжувати дитину певної статі (що неможливо, якщо ви не проводите передімплантаційну діагностику під час ЕКО, яка дозволяє вам дізнатися стать, якщо ви цього бажаєте), задавати таке питання некоректно. Безсумнівно, деякі більше хочуть дівчинку, або навпаки, але в кінцевому підсумку, народити здорову дитину - це все, що має значення для більшості батьків.