Порівняння нової кільцевої лампи зі штативом LUMO SHUTTLE та старої моделі кільцевого світла FD 480II

Переглядів: 1090
Порівняння нової кільцевої лампи зі штативом LUMO SHUTTLE та старої моделі кільцевого світла FD 480II

Останнім часом досить багато замовлень на сайті нашого магазину (STEPEN.UA) приходить на стару модель кільцевої лампи FD 480II, яка вже як 4 роки тому знята з виробництва, хоча свого часу зарекомендувала себе з найкращого боку.

Останнім часом досить багато замовлень на сайті нашого магазину (STEPEN.UA) приходить на стару модель кільцевої лампи FD 480II, яка вже як 4 роки тому знята з виробництва, хоча свого часу зарекомендувала себе з найкращого боку.

Зараз у продажу, тільки китайські підробки, з дешевою та неякісною начинкою, а від колишньої моделі FD 480II, залишився лише корпус та добре ім'я.

Цією статтею хотілося б розставити всі крапки над «І», а також порівняти з новою сучасною кільцевою лампою LUMO SHUTTLE, яка зараз номер 1 у Світі.

Країна виробництва

Оригінальна модель кільцевої лампи FD 480II завжди вироблялася в Китаї, там же зараз штампують її підробки.

Основні виробничі потужності кільцевого світла LUMO SHUTTLE розташовані у Південній Кореї.

Статус товару

FD 480II знята з виробництва, тому ціни, які вказані на нашому сайти старі, та її немає в наявності (ми не продаємо підробки).

Кільцева лампа LUMO SHUTTLE нова модель 2022 року, тому є у продажу та замовлення можна оформити за цим посиланням.

Матеріал корпуса

Всі деталі FD 480II виготовлялися із звичайного технічного пластику.

Корпус LUMO SHUTTLE литий алюміній, з довічною гарантією, світлофільтр зроблений з БІО пластику, який екологічний та не впливає на здоров'я людей при нагріванні та на навколишнє середовище.

Вихідна потужність

Як відомо, кільцеві лампи ніколи не будуть потужнішими за 110 Ватів через те, що потужніші негативно впливають на людське око.

Модель FD 480II була потужністю 96 Ватт, кільцева лампа LUMO SHUTTLE має оптимальну потужність 105 Ватт.

Світловий потік та регулювання

Світлодіодна лампа FD 480II мала максимальний світловий потік 9600 Lm, і регулювання температури/яскравості здійснювалося виключно димерами (крутилками).

Нова кільцева лампа LUMO SHUTTLE видає 10500 Lm., Регулювання здійснюється як «розумними» димерами, з різними запрограмованими режимами управління (відображаються на Digital-дисплеї), так і багатофункціональним пультом управління кільцевим світлом.

Діоди

Модель FD 480II була обладнана звичайними діодними платами, з терміном служби до 50 000 годин.

Нова кільцева лампа LUMO SHUTTLE оснащена діодами SMD 4-покоління (термін служби до 200 000 годин). Станом на початок 2023 року це найсучасніші діоди.

Діаметр внутрішній та зовнішній

Діаметр FD 480II та LUMO SHUTTLE оптимальний для професійних кільцевих ламп і становить зовні 45 см., усередині 30 см.

Живлення від мережі та захист від перепадів напруги

Кільцева лампа FD 480II не обладнана жодним з типів захисту від перепадів напруги, що часто призводило до їх перегорання, особливо в сільсткой місності, де стрибки напруги не рідкість.

Лампа LUMO SHUTTLE має найсучасніший захист від перепадів у мережі, тому ніколи не перегорає і не виходить з ладу, навіть у реаліях частих відключень світла в Україні.

У свій час FD 480II була обладнана роз'ємами для акумуляторів, але згодом виробники відмовилися від цієї ідеї через те, що навіть потужні батареї не тримали заряд більше 30 хвилин в період експлуатації.

У кільцевій лампі LUMO SHUTTLE відсутні слоти для батарей, вона автономно підключається до будь-якого інвертора з чистим синусом або акумулятора 12 вольт безпосередньо, що дозволяє майстрам працювати без мережі від 12 годин безперервно.

Більш детальний опис та порівняння цих моделей представлено у таблиці нижче або на картках товару (FD 480II, LUMO SHUTTLE).

Що таке кільцева лампа зі штативом та як її вибрати. БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ від експертів ринку кільцевого світла 24/7. Телефонуйте +38 (050) 418-04-04.