Яку кільцеву лампу LUMO ™ вибрати і чому?

Переглядів: 951
Яку кільцеву лампу LUMO ™ вибрати і чому?

Моделі кільцевої лампи LUMO LF R-480™ і LF R-580™ підходять абсолютно всім: візажистам, перукарям, блогерам (в т.ч. юним), майстрам з манікюру та педикюру, бровістам, кондитерам, майстрам по віям.

Легендарну кільцеву лампу LUMO™ LF R-580 з січня 2022 року знято з виробництва, замість неї випущено більш сучасну модель кільцевого світла LUMO SHUTTLE™, з характеристиками якого Ви можете ознайомитися за посиланням.

НОВА Кільцева лампа зі штативом LUMO SHUTTLE™ | 105 Ватт | діаметром 45 см. для тик струму, фото, відеозйомки, блогерів, візажиста купити недорого в Україні (Києві)

Хочемо вам допомогти з муками вибору, і почнемо з самої топової моделі кільцевої лампи LUMO ULTRA™.

Ця модель підходить особливо тим, хто працює з фото та відео, а також з волоссям, перманентом та тату.

Чому?

ULTRA™ найпотужніша модель з усіх кільцевих ламп LUMO, при цьому у неї хороший світлорозсіюючий фільтр, що відмінно відбивається на якості фото та відео.

На фото волосся ви отримуєте цей ефект блискучого волосся навіть не на самому гладкому волоссі, ну і звичайно, ця лампа здорово допомагає під час роботи, ваші очі не будуть хворіти.

Найуніверсальніша модель…

Моделі кільцевої лампи LUMO LF R-480™ і LF R-580™ підходять абсолютно всім: візажистам, перукарям, блогерам (в т.ч. юним), майстрам з манікюру та педикюру, бровістам, кондитерам, майстрам з реснич. буд.

Ця модель легша за вагою, працює тільки від розетки і простіша в управлінні. Так само ідеально підходить як для фото, так і для освітлення під час роботи.

Вона досконала в роботі як на близькій, так і дальній відстані, а також ідеально підійде як додаткове світло до основного джерела, або як лампа на виїзди - вона дуже компактна і легка.