Існують 2 типи кільцевих ламп, з можливістю підключення стаціонарних акумуляторів (є 2 «місця» під батареї з боків лампи) та тих, які живляться лише від мережі.
Існують 2 типи кільцевих ламп, з можливістю підключення стаціонарних акумуляторів (є 2 «місця» під батареї з боків лампи) та тих, які живляться лише від мережі.
Не надто радійте, якщо у Вас передбачені роз'єми для підключення батарей. Є кілька моментів, які потрібно знати:
Будь-який навіть найпотужніший акумулятор (вони стандартні для всіх кільцевих ламп), при повному заряді та потужності 50-100%, максимум світитиме близько 0.5-1 години.
За 4 години, доки є електрика в розетці, акумулятор зарядити до 100% складно, потрібно щонайменше 6-8 годин.
Та й ціна комплекту батарей, ємністю 4100 Ah в Україні близько 2500 гривень, що не дешево, на 1 годину роботи.
Із ситуації є 2 виходи:
Перший купити кілька комплектів, користуватися по черзі і, наприклад, для майстрів б'юті сфери, 2 години буде достатньо для завершення комплексу процедур. Цей метод підходить лише для ламп, де є роз'єм під батареї.
Другий метод універсальний, про нього знято сотні відео в Інстаграм, Тік току, Фейсбуку, придбання джерела живлення (інвертора) від автомобільного акумулятора. Ціна питання, від 5 000 грн., натомість світло буде постійно, що особливо для бізнесу, безцінно.
Якщо коротко, то існує два варіанти створення безперебійного живлення від інвертора:
Перший варіант на порядок дорожчий, але він вимагає мінімум зусиль для підтримки роботи, дуже мобільний (можна перевозити в будь-яке місце) і, що важливо, підключити може будь-яка людина.
У цьому випадку необхідно купити автомобільний акумулятор 12 Вольт у будь-якому магазині (ціна від 2500 до 12 000 грн., залежно від типу та ємності) та автоматичний інвертор (з вбудованим зарядним пристроєм, ціна від 10 000 до 30 000 грн). Не довго розписуватиму схему, подивіться ВІДЕО нижче, там все дуже зрозуміло і детально.
Другий варіант складається з 3 елементів, того ж автомобільного акумулятора, інвертора (але без вбудованого зарядного пристрою) та самого зарядного пристрою (бажано автоматичного, яке контролює заряд/розряд самостійно).
Ціна питання, акумулятор (від 2500 до 12 000 грн.), інвертор (від 1500 до 6 000 грн.), автоматичний зарядний пристрій (від 1 500 грн.). На відео нижче 30 секундний ролик, де та як купити.
На цю тему можна писати годинами, але якщо у Вас є питання, прохання набирати по телефонах нижче, наші експерти абсолютно безкоштовно дадуть кваліфіковану консультацію.
З повагою
Інтернет-магазин STEPEN.UA
БЕЗКОШТОВНА консультація з
телефону 050-418-04-04 (є Viber)