Nature Made

Компанія Pharmavite ТОВ, з виробництва дієтичних добавок, вітамінів для вагітних жінок, мам, що годують, дітей, знаходиться в складі компанії Northridge, Каліфорнія.

Компанія є виробником торгової марки "Nature Made", лінії вітамінів для вагітних жінок, мам, що годують, дітей, і харчових добавок, а також торгової марки SOYJOY, батончиків із сої та фруктів.

За статистикою 1994 року, продукція Nature Made була найбільш продаваною маркою вітамінів у США.

Вітаміни Pharmavite та всі додаткові продукти цієї лінії беруть участь у Pharmacopeia's (USP) Dietary Supplements Verification Program. Це програма, яка перевіряє "якість, чистоту та ефективність" БАДів через аудити підприємств та вибіркового випадкового тестування, що є у продажу продуктів.

Продукція компанії Pharmavite брала участь у повних клінічних випробуваннях, щоб перевірити роль біологічно активних добавок у лікуванні захворювань, профілактики захворювань та зниження дефіциту поживних речовин в організмі людини.

Nature Made - лінія вітамінів для вагітних жінок, які годують мам, дітей та харчових добавок. Кожен продукт перевіряється під час численних клінічних досліджень. Три основні принципи виробництва: огляд наукової літератури, підтримка громадських досліджень, клінічні випробування конкретного продукту.

Лінія Nature Made належить компанії Pharmavite, LLC. Nature Made випускає близько 150 видів добавок та вітамінів для вагітних жінок, які годують мам, дітей. Щорічно виробляється 120 млн упаковок та 11,5 млрд таблеток та капсул. Якість продукції підтверджує Certificate of Analysis (COA).

Компанія підтримує діалог зі споживачами, тому всі бажаючі можуть дзвонити на гарячу лінію або писати побажання та запитання на сайті. Сторінки фірми в соціальних мережах ведуть дієтологи та експерти у сфері харчування. Вони також можуть проконсультувати споживачів щодо препаратів та їх призначення.

Майже всі вітаміни для вагітних жінок, які годують мам, дітей, які можна купити на офіційному сайті Nature Made, є у продажу в інтернет-магазині STEPEN.UA™.

Також у нас можна купити кільцеву лампу зі штативом

Інтернет-магазин STEPEN.UA™ офіційний постачальник кільцевого світла LUMO™ в Україні.

Ми працюємо для Вас 24 години на добу. Якщо виникли питання технічного характеру або Вам складно визначиться з аксесуарами або яку модель кільцевої світлодіодної лампи зі штативом LUMO недорого купити, телефонуйте за телефонами вказаними на сайті, або безпосередньо продакт менеджеру.

З повагою
Інтернет-магазин STEPEN.UA

БЕЗКОШТОВНА консультація з
телефону 050-418-04-04 (є Viber)

Товари Nature Made у розділах